Producenci
Czas i koszty dostawy

  • Dostępność produktów


Nieustannie dokładamy starań aby wszystkie produkty były wciąż dostępne na naszym magazynie. Kładziemy szczególny nacisk na to by pilnować dostępności produktów, które są wyświetlane w sklepie. Jeśli któryś produkt się kończy jest on automatycznie wyłączany aby nie pojawiał się na stronie sklepu. Można zatem przyjąć, że jeśli coś jest widoczne na stronie sklepu oznacza to, że produkt jest u nas dostępny. Przy każdym produkcie jest informacja o dostępności i terminie wysyłki. Zazwyczaj jest to informacja typu: W naszym magazynie - wysyłka w ciągu: 24h

Niemniej jednak parę razy w roku zdarzają się sytuacje, że ilość zamówionych produktów jest większa niż posiadamy na stanie. Wówczas informujemy klienta o najbliższym możliwym terminie realizacji a zamówienie przenosimy do poczekalni. Klient ma prawo zdecydować czy będzie oczekiwał na dostępność czy rezygnuje z zamówienia.

  • Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia Klient widzi na ekranie informację o kosztach wysyłki oraz o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Zamówiony towar wysyłamy na terenie Polski za pośrednictwem wybranego przy zamówieniu Operatora. Czas realizacji dostawy liczony jest od daty złożenia zamówienia (w przypadku wybrania formy płatności za pobraniem) lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie Aliorbank. 

Na bieżąco – drogą mailową, informujemy Państwa o etapach realizacji zamówienia poprzez zmianę statusu zamówienia.

Oferujemy trzy możliwości dostawy:

  1. Kurier DPD
  2. Poczta Polska
  3. Odbiór osobisty w sklepie w Białymstoku
Kurier DPD Poczta Polska
Koszt wysyłki: 18,00 PLN
List polecony: 15,00 PLN
Dostawa gratis powyżej: 1000.00 PLN Paczka pocztowa do 1 kg 20,00 PLN
Dodatkowy koszt pobrania: 7,00 PLN Dodatkowy koszt pobrania: 6,00 PLN
Deklarowany przez Operatora czas dostawy to D+1,
czyli Odbiorca otrzyma przesyłkę w następnym dniu roboczym od nadania.
Deklarowany przez Operatora czas dostawy to D+3,
czyli Odbiorca otrzyma przesyłkę w ciągu trzech dni roboczych od nadania.

 

Odbiór osobisty

Przy wyborze tego rodzaju przesyłki system automatycznie wstawia koszty wysyłki = 0 przy składaniu zamówienia. Odbiór zamówienia możliwy jest po ustaleniu telefonicznym terminu odbioru.

UWAGA!

Przesyłki Pocztowe stosujemy tylko do małych przedmiotów, które można wysłać w kopercie bąbelkowej bądź zwykłej. Paczka Pocztowa nie jest ubezpieczona. Wszystkie pozostałe przedmioty wysyłane są jako paczki kurierskie. Są one zawsze ubezpieczone i odpowiednio oznaczone OSTROŻNIE SZKŁO !!!

Każdy klient sam wybiera podczas etapu składania zamówienia sposób dostawy. Jednak od czasu do czasu dochodzi do sytuacji gdzie waga produktu pozwala na wybór wysyłki listem ponieważ jest to najtańsza forma dostawy ale z uwagi na rodzaj przedmiotu nie można tego rodzaju przesyłki zastosować do szklanych przedmiotów jak kubek czy miseczka lub talerzyk. Dlatego prosimy o przemyślany wybór przy zamawianiu przedmiotów, które muszą jechać w paczce a nie w kopercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl