Producenci
Bezpieczna dostawa

Bezpieczna dostawa

Oferujemy Państwu możliwość bezpiecznej dostawy towaru. Wybierając przesyłkę kurierską masz gwarancję, że towar dojdzie szybko w nienaruszonym stanie. Każda wysyłana przez nas paczka kurierska jest ubezpieczona i odpowiednio oznaczona. (Naklejki OSTROŻNIE SZKŁO oraz czerwona taśma ostrzegawcza)
 
Jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, wypełnij druk reklamacyjny (protokół szkody) koniecznie w obecności kuriera. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego nazwę i model. Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możesz w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody. Jednocześnie w takiej sytuacji napisz do nas.
 
 
 
Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Wymiana towaru na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia warunków opisanych na stronie REKLAMACJI. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji. W przypadku wyboru Paczki Pocztowej nie są one ubezpieczone i w przypadku stłuczek nie mamy szans na uzyskanie odszkodowania od Poczty Polskiej. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby do takich sytuacji nie dochodziło. Wysyłka ciężkich przedmiotów Pocztą Polską z opcją OSTROZNIE SZKŁO jest nieopłacalna i zbyt droga dlatego podjęliśmy decyzję aby z usług Poczty korzystać TYLKO w przypadku przesyłek nie cięższych niż 5,0 kg. 
 
Chcemy zapewnić Państwu, jako Kupującym maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl